Naujienos

Roto NT Plus - pavara dvivėriams langams

Sumontavus dvivėrio lango pavarą Roto NT Plus dvivėriai langai tampa dar gražesni, valdomi dar patogiau ir saugiau. Tai dar vienas novatoriškas plačios Roto NT programos papildymas. Atidarymo svirtis patogi, padengta guma. Svirtyje integruotas fiksatorius atidarymo / uždarymo padėtyse suteikia daugiau saugumo. Didelio, 170 ° atidarymo kampo, atidarytoje padėtyje dėka, svirtis yra beveik viename lygyje su varčia. Privalumas: geresnis vaizdas pro atidarytą langą ir harmoninga lango išvaizda.

Skaityti daugiau

Sveiki dažai Rhenocoll

1948 metais įsteigta bendrovė RHENOCOLL pradėjo savo veiklą, kaip klijų medienai bei lakų baldams gamintoja. Vėliau aktyviai dirbo dažų, skirtų medienai, plastikui ir stiklui gamybos srityje. Įmonė įgyvendino daugelį inovatyvių sprendimų, kurie ją išgarsino pasaulinėse rinkose ir padėjo tapti kai kurių sričių lydere.

Skaityti daugiau

Stumdoma sistema terasoms ROTO INOWA

Puikūs Roto Patio Inowa sistemos parametrai užtikrina sandarumą intensyvaus vėjo bei smarkių audrų metu ir stipriam lietui lyjant tiesiai ant stiklo. Pažangios technologijos dėka nejaučiamas skersvėjis, o namuose yra tylu ir jauku, net ir šalia judrių gatvių, ir miesto centre. Stumdomos terasos sistemos su Roto Patio Inowa puikiai išlaikė taifūno testus – esame tikri, jos veiks sunkiausiomis sąlygomis! 

Skaityti daugiau