Prekės ženklas

Jūsų partneris langų ir durų apkaustų srityje


Viskas iš vienų rankų. VBH yra didžiausia pasaulyje statybiniais langų ir durų apkaustais prekiaujanti įmonė. Klientų poreikius atitinkantis prekių ir gaminių asortimentas, įvairios papildomos paslaugos,  tarptautinis prekybos ir platinimo tinklas- visa tai  yra įmonės veiklos kertiniai akmenys.

VBH siūlo platų produktų  asortimentą  langų ir durų gamybai bei  jų profesionaliam montavimui, taip pat ir nuosavo prekės ženklo „greenteQ“ gaminius, priedus ir sisteminius sprendimus.
 

Papildomos paslaugos sėkmingam darbui


VBH produktų asortimentą papildo ir paslaugos mūsų klientams.„Vbh24”, „CE-fix” ir „LOGOS“ yra papildomi  įrankiai supaprastinantys užsakymų, dokumentacijos ir prekių valdymo procesus.

„VBH 24“


vbh24.lt  yra verslo paslaugų verslui (B2B) portalas, per kurį VBH klientai gali teikti užsakymus, peržvelgti katalogus ir brošiūras.

„CE-fix“


„CE-Fix“ yra internetinė langų ir durų CE ženklinimo platforma. Čia gamintojai gali gauti visą CE dokumentaciją vienu mygtuko paspaudimu.

„LOGOS“


Greitas, paprastas ir patikimas užsakymų pateikimo procesas.Patogi skenavimo sistema yra naudinga VBH klientams sandėliavimo metu, bei per „LOGOS easyscan“ programinę įrangą pateikiant užsakymus.