Kontaktai

UAB „VBH-TBM“

Dariaus ir Girėno g. 81,
LT-02189, Vilnius

Įmonės k.: 302431696,
PVM mokėtojo k.: LT 100005040615
Tel.:  +370 5 2788150, +370 5 2788624.
El.p.: info@vbh.lt

Darbo laikas:
I-IV   8.00 - 17.00 val.
V      8.00 - 15.30 val.

Užsakymų priėmimas:
uzsakymai@vbh.lt

Tel.: +370 5 2788150.
Mob.: +370 686 47820, +370 614 43943,  +370 613 36471.

 

Padaliniai

 

 

Kretinga

 

Tiekėjų G.32, LT-09108

Užsakymų priėmimas:
kretinga@vbh.lt
Tel.:  +370 445 53160
Mob.: +370 610 23885

 

 

 

Kaunas

 

Savanorių pr. 287,  LT-50127

Užsakymų priėmimas:
giedrius@vbh.lt
Tel.:  +370 37 788023
Mob.: +370 686 88577

Biuro administratorė
Lina Arštikienė
lina@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2788624
Mob.: +370 687 27749

Direktorius
Rimvydas Sadukas
rimvydas@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2375264
Mob.: +370 615 20790

Pardavimų vadovas
Gražvydas Petravičius
grazvydas@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2375264
Mob.: +370 687 79755

Vyriausioji finansininkė
Asta Šimkūnienė
asta@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2639510
Mob.: +370 611 43945
 

Kretingos filialo vadovas
Vytautas Rima
vytas@vbh.lt
Tel.:  +370 445 53160
Mob.:+370 615 20792

Sandėlio vedėjas
Audrius Radžiūnas
audrius@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2639423
Mob.: +370 615 20791

Užsakymų

priėmimas

Vilnius
Darius Radžiūnas
uzsakymai@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2788150
Mob.:+370 686 47820

Vilnius
Darius Miškinis
darius@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2788150
Mob.:+370 614 43943

Vilnius
Mindaugas Jarockis
mindaugas@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2788150
Mob.: +370 613 36471

Kretinga
Vytautas Puškorius
kretinga@vbh.lt
Tel.:  +370 445 53160
Mob.: +370 610 23885

Kaunas
Giedrius Valacka
giedrius@vbh.lt
Tel.:  +370 37 788023
Mob.: +370 686 88577

Produktų

specialistai

Produktų vadybininkas
Kęstutis Šimkevičius
kestas@vbh.lt
Tel.  +370 5 2639511
Mob. +370 613 85825

Aliuminio profiliai mediniams langams, durims ir žiemos sodams, aliuminio palangės, stoglangiai, slenksčiai, medinis tašas, CE ženklinimas, kita.

Produktų vadybininkas
Artūras Žilevičius
arturas@vbh.lt
Tel.  +370 5 2639511
Mob. +370 614 84334

Spynos, rankenos, vyriai, pritrauktuvai, spynų cilindrai,durų automatika, dūmų šalinimas,kita.

Produktų vadybininkas
Nerijus Jasevičius
nerijus@vbh.lt
Mob. +370 612 69520

Apkaustai langams ir durims, slankiojančios ir sulankstomos langų,durų bei atitvarų sistemos, langinės, kita.

Produktų vadybininkas
Vitalijus Valaika
vitalijus@vbh.lt
Tel.  +370 5 2639424
Mob. +370 615 19838

Langų ir durų montavimo medžiagos, garo izoliacija, putos, ankeriai, profiliai, MDP ir PVC  palangės, plokštės, armuotė langų ir durų PVC profiliams,ventiliacinės sistemos, sandarikliai (tarpinės) langams ir durims, kita.

Chemijos produktų vadybininkas-technologas
Ivan Andrijevskij
ivan@vbh.lt
Tel. +370 5 2639424
Mob. +370 613 82167

Eksterjero ir interjero dažai, klijai, silikonai, impregnantai, kita.

Pardavimų vadovas
Gražvydas Petravičius
grazvydas@vbh.lt
Tel. +370 5 2375264
Mob. +370 687 79755

Produktai skirti berėmio stiklo k-joms, aliuminio profilių balkonų sistemos, langinių apkaustai,  kita.

Pirkimai ir

logistika

Tiekimo vadybininkė
Lina Grigaliūnaitė
logistika@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2375265
Mob.: +370 614 62997

Buhalterija

Vyriausioji finansininkė
Asta Šimkūnienė
asta@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2639510
Mob.: +370 611 43945

Buhalterė - kasininkė
Inga Kudabienė
inga@vbh.lt
Tel.:  +370 5 2639510
Mob.:+370 615 57353