Prekės ženklas

Jūsų partneris langų ir durų apkaustų srityje

Viskas iš vienų rankų. VBH yra didžiausia pasaulyje statybiniais langų ir durų apkaustais prekiaujanti įmonė. Klientų poreikius atitinkantis prekių asortimentas, įvairios papildomos paslaugos, tarptautinis prekybos ir platinimo tinklas – tai yra mūsų veiklos kertiniai akmenys.

VBH siūlo platų produktų asortimentą langų ir durų gamybai bei profesionaliam montavimui, taip pat nuosavo prekės ženklo „greenteQ“ gaminius, priedus ir sisteminius sprendimus.Papildomos paslaugos sėkmingam darbui

VBH produktų asortimentą papildo ir paslaugos mūsų klientams. „Vbh24”, „CE-fix” bei „LOGOS“ yra papildomi įrankiai, kurie pagreitina procesus – padeda paprasčiau užsakyti ir dokumentuoti bei valdyti prekes.

„CE-Fix“ yra elektroninė langų ir durų CE ženklinimo platforma. Čia gamintojai gali gauti visą reikalingą CE dokumentaciją vienu mygtuko paspaudimu.

Greitas, paprastas ir patikimas užsakymų pateikimo procesas. Produktų užsakymo sistema „LOGOS“ palengvina logistiką bei sandėlio valdymą, o su „LOGOS easyscan“ programine įranga VBH klientai gali patogiau pateikti užsakymus.

vbh24.lt yra verslo paslaugų verslui (B2B) portalas, kuriame VBH klientai gali pateikti užsakymus, peržiūrėti produktų katalogus bei kitą reikalingą informaciją.